Kur vērsties, ja nepieciešams autoevakuators?

Katram automašīnas vadītājam var gadīties situācija, kad transportlīdzeklis atsakās darboties visnepiemērotākajā brīdī, – atrodoties ceļa vidū. Tāpēc, lai izvairītos no liekiem pārdzīvojumiem un iespējami ātrāk nonāktu pie risinājuma, svarīgi jau laikus zināt, kā pareizi rīkoties šādā un līdzīgās situācijās, kad ar spēkratu tālāk braukt vairs nav iespējams, kā arī nodrošināties ar uzticamas firmas kontakttālruni, uz kuru zvanīt, kad nepieciešams profesionāls un operatīvs atbalsts un palīdzība uz ceļa.

Ko vērts zināt pirms autoevakuatora izsaukšanas?

 

Kā atrast uzticamu autoevakuācijas servisu?

Lai pasargātu sevi no nereģistrētiem pārvadātājiem, lieki nepārmaksātu un izvairītos no citām nepatīkamām situācijām, zvanot mašīnas evakuācijas dienestam, noskaidro, vai uzņēmumam ir licence un vai transportlīdzekļa evakuācija tiek apdrošināta. Esi īpaši piesardzīgs, ja autoevakuācijas pakalpojumus meklē caur sludinājumu portāliem. Rūpīgi apskaties sludinājumu attēlus – ja uz evakuatora nav ne uzņēmuma logo, ne kontaktinformācijas, labāk neriskē un konkrēto piedāvājumu neizvēlies.

Tāpat labs un uzticams transporta evakuācijas dienests būs vienmēr sazvanāms, strādā 24 stundas diennaktī katru dienu un nodrošina evakuāciju no jebkuras vietas Latvijā un pat citās valstīs.

Vērts izpētīt arī atsauksmes internetā par dažādiem autoevakuācijas pakalpojuma sniedzējiem, kā arī veikt pakalpojumu cenu izpēti, apmeklējot dažādu autoevakuācijas servisu mājaslapas.

Kāda informācija jānorāda, izsaucot autoevakuatoru?

 

Foto: Freepik.com/  aleksandarlittlewolf
Foto: Freepik.com/  aleksandarlittlewolf

  • Situācijas apraksts, kas atgadījies ar automašīnu, ļaus autoevakuācijas dienestam labāk novērtēt tavas automašīnas mobilitāti, piemēram, vai to iespējams buksēt jeb pavilkt, vai tomēr būs nepieciešams to vest uz speciālas kravas platformas, kas nozīmē, ka uz notikuma vietu būs jānosūta evakuators ar manipulatoru un nepieciešamā izmēra kravas platformu.
  • Automašīnas kategorija un aptuvenais svars. Automašīnu evakuatori ir dažādi, atšķiras gan to veids, gan kravnesība, gan kravas platformas izmēri un aprīkojums. Zinot tavas automašīnas tipu un svaru, būs iespējams piemeklēt piemērotāko evakuatoru un nosaukt aptuveno tā ierašanās laiku.
  • Precīza atrašanās vieta palīdzēs ātrāk atrast un evakuēt auto. Ja nevari nosaukt precīzu adresi, izmanto Google maps vai aplikāciju WhatsApp, kur var dalīties ar savu atrašanās vietu reāllaikā.

Sniedzot iespējami vairāk informācijas par savu automašīnu un tās stāvokli, izvairīsies no liekiem pārpratumiem tās evakuācijas laikā, un automašīna ātrāk nokļūs servisā.

Tāpat neaizmirsti noskaidrot, vai autoevakuācijas dienests piedāvā rezerves automašīnu uz laiku, kamēr tavs auto tiks nogādāts uz servisu. Noteikti piemini, ja ar tevi kopā ir vēl citi cilvēki, lai mašīnas evakuācijas serviss varētu parūpēties par visu personu nogādāšanu līdz vēlamajam galapunktam.

Kāda ir garantija, ka tavs auto tiks evakuēts droši?

 

Parasti klients un autoevakuācijas dienesta speciālists paraksta pieņemšanas-nodošanas aktu, kurā iepriekš aprakstīts transportlīdzekļa stāvoklis evakuācijas brīdī, kā arī norādīti sniegtie pakalpojumi, vieta, no kuras auto tiks evakuēts, un galamērķis, kā arī, protams, pakalpojuma cena. Papildu drošības sajūtai pirms automašīnas evakuācijas vari to nofotografēt no dažādiem rakursiem – attēli kalpos kā pierādījums, ja evakuācijas procesā automašīnai radīsies papildu bojājumi (kam nevajadzētu notikt, ja būsi izvēlējies godprātīgu un uzticamu autoevakuatoru), un ļaus izmantot autoevakuācijas apdrošināšanu.

Lai arī neparedzētās situācijās visbiežāk rodas vēlme piezvanīt kādam draugam vai paziņam, kas turklāt neradīs papildu izdevumus, tas ne vienmēr ir labākais risinājums. Labāk dot priekšroku profesionāļiem, kas, izmantojot profesionālu tehnisko aprīkojumu, vai nu salabos tavu transportlīdzekli turpat, notikuma vietā, ja tas būs iespējams, vai nogādās to vēlamajā galamērķī droši, ātri un kvalitatīvi, turklāt jebkurā diennakts laikā.

Lai atvieglotu tavus meklējumus, piedāvājam sarakstu ar uzticamiem autoevakuatoriem Latvijā. Tāpat autoevakuatorus vari atrast arī šeit.

Raksta tapšanā izmantota informācija no mājaslapas https://autoevakuatorss.lv/svarigi-zinat/.

JIK autoevakuators, IK, auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa 00-24

JIK autoevakuators, IK, auto evakuācija, tehniskā palīdzība uz ceļa 00-24

Ausekļa 3, Rīga LV-1010

IK „JIK Autoevakuators” (https://autoevakuatorss.lv/) nodrošina evakuatora pakalpojumus un tehnisko palīdzību uz ceļa visā Latvijā, Igaunijā un Lietuvā 24 stundas diennaktī. Uzņēmums nodrošina gan auto, gan citu transportlīdzekļu un tehnikas evakuāciju no jebkuras vietas, visos laikapstākļos un par draudzīgām cenām. Klientu drošības sajūtai „JIK Autoevakuators” nodrošina arī kravas apdrošināšanu.

Autohaoss, 24h autoevakuatora tehniskā palīdzība

Autohaoss, 24h autoevakuatora tehniskā palīdzība

Dobeles šoseja 43, Jelgava LV-3007

„Autohaoss” (http://autohaoss.lv/) piedāvā 24 stundu autoevakuatora tehnisko palīdzību Jelgavā un tās apkārtnē un kvalitatīvu autoservisu, kā arī papildus nodarbojas ar lietotu automašīnu un auto rezerves daļu tirdzniecību, automašīnu nomu un auto maiņu.

TransElekt, SIA, Autoevakuators24

TransElekt, SIA, Autoevakuators24

Pilskalna 5A, Smiltene, Smiltenes nov. LV-4729

SIA „TransElekt” jeb „Autoevakuators24” (https://transelekt-autoevakuators24-vidzeme.business.site/) ir uzticams un drošs diennakts autoevakuācija dienests Valmierā un Vidzemes apkaimē. Uzņēmums sadarbojas ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām, ierodas ātri un atrod risinājumus jebkurā situācijā. „TransElekt” piedāvā transportēt ne vien vieglās automašīnas, mikroautobusus, motociklus, bet arī kravas auto, būvniecības tehniku, kokmateriālus un visu citu, ko iespējams uzlikt uz autovedēja platformas. Uzņēmums darbojas visā Eiropā un tam ir sadarbības partneri viā Latvijā.

LAMB Autoklubs

LAMB Autoklubs

Raunas 16B, Rīga LV-1039

Jau daudzus gadus LAMB (https://lamb.lv/) pilda savu galveno uzdevumu – rada autobraucējiem drošības sajūtu ceļā. Latvijas Automoto biedrība ir pirmā Latvijā, kas pēc neatkarības atjaunošanas atsāka autopalīdzības sniegšanu uz ceļa grūtībās nonākušajiem autobraucējiem. Pirmā tehniskā palīdzība tika sniegta 1995. gada 18. decembrī. Šobrīd LAMB rīcībā ir 17 moderni ekipētas autopalīdzības mašīnas, pieci vilcēji, kā arī 75 sadarbības partneri Latvijā un Eiropā. Tiem, kam nepieciešama LAMB palīdzība, ir nodrošināta iespēja izmantot telefona līniju, kas 24 stundas diennaktī savieno ar tehniskās palīdzības servisa operatoru.

Draivs, autoserviss

Draivs, autoserviss

Pārmiju 23, Rīga, LV-1057

„Draivs” (http://draivs.lv/) autoevakuators ir vienmēr gatavs palīdzēt autobraucējiem izkļūt no neparedzētām situācijām. „Draivs” autoevakuatora pakalpojumi ir pieejami visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jebkurā diennakts laikā, arī brīvdienās un svētku dienās. Uzņēmums piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus automašīnas evakuācijai uz „Draivs” servisu, kur meistari veiks automašīnas remontu, lai tā iespējami ātri atkal būtu teicamā braukšanas kārtībā.

VL Kravas, individuālais darbs

VL Kravas, individuālais darbs

Rīga

VL KRAVAS (https://www.vlkravas.lv/) piedāvā transporta pakalpojumus, pārvākšanās servisu un autoevakuatora pakalpojumus, nogādājot klienta automašīnu līdz mājām, servisam vai citai vēlamajai adresei. Uzņēmumam ir vairāku gadu pieredze pārvadājumu veikšanā Latvijā, sadarbojoties gan ar fiziskām personām, gan juridiskām personām. Uzņēmums VL KRAVAS nodrošina ikvienam individuālu pieeju, lai katrs klients būtu apmierināts ar padarīto un uzņēmuma pakalpojumus izmantotu arī nākotnē.

Pamats EM, SIA

Pamats EM, SIA

Krustpils 4, Rīga, LV-1073

SIA „Pamats EM” (https://autoem.lv/) autoevakuators ir gatavs palīdzēt autovadītājiem visā Latvijā jebkurā diennakts laikā, kā arī brīvdienās un svētku dienās. Auto evakuācija tiek nodrošināta vieglajiem automobiļiem, mikroautobusiem, nestandarta un būvniecības tehnikai, džipiem un motocikliem, nogādājot tos uz klienta izvēlētu vietu Eiropas robežās. Uzņēmums nodrošina arī tehnisko palīdzību uz ceļa, kas iekļauj riepu nomaiņu, dzinēja piestartēšanu un degvielas pievešanu. Ja bojājumu nevar novērst uz ceļa, evakuators piedāvā aizvests klienta auto līdz „Pamats EM” autoservisam un to salabot.

KIVauto, SIA

KIVauto, SIA

Putnu 59, Rīga, LV-1058

SIA "KIVauto" (https://autoevakuators247.lv/) ir autoevakuatora un auto transportēšanas uzņēmums, kam ir ir apdrošināšana un starptautiskā licence pārvadājumiem. Uzņēmuma pakalpojumi pieejami Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Skandināvijā, Krievijā, Baltkrievijā un citās Eiropas valstīs. „KIVAuto” nodrošina auto evakuāciju no jebkuras vietas un tehnisko palīdzību uz ceļa jebkurā diennakts laikā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās. Uzņēmums pārvadā vieglos auto, džipus, busus, traktortehniku, divus auto vienā reizē, auto pēc avārijas, auto ar bloķētām riepām, "tūnētus" un sporta auto.

 

Rogenta Plus, SIA

Rogenta Plus, SIA

Stabu 58, Rīga LV-1011

SIA „Rogenta Plus” (https://autoevakuators.eu/) sniedz autoevakuatora pakalpojumus septiņas dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī. Pakalpojumu klāstā ietilpst transporta (zemu un sporta auto, džipu, moto u. c.)  evakuācija un transportēšana uz vajadzīgo galapunktu – autoservisu, CSDD un citviet, auto un moto izvilkšana no grāvjiem, auto transportēšana ar bloķētiem riteņiem, pēc avārijas, aizdedzes atslēgu nozaudēšanas gadījumā, diennakts autostāvvieta ar fizisku apsardzi, nestandarta kravu pārvadājumi, autotransporta nogādāšana uz utilizācijas vietām, diennakts riepu serviss un citi evakuācijas un tehniskās palīdzības pakalpojumi. Autotransporta evakuēšana tiek piedāvāta arī no tuvākajām ārvalstīm.

Filters