• 2 preces
 • Top laivu nomas Latvijā

  Vai meklē citādāku veidu, kā atpūsties pēc garās darba nedēļas? Vai esi noguris no rutīnas savā brīvajā laikā? Vai tu labāk vēlētos atrasties kur citur nekā ofisā vai mājās?

  Ja uz visiem jautājumiem esi atbildējis apstiprinoši, kāpēc gan nepamēģināt ko jaunu, piemēram, laivošanu?
   

  4 iemesli, kāpēc doties izbraucienā ar laivu

  Iespēja "atslēgties" no ārpasaules


  Izbrauciens ar laivu, kad visapkārt nav pilsētas trokšņu, tehnoloģiju, vides piesārņojuma un citu ikdienā sastopamu apstākļu, kas neļauj mums atbrīvoties, ir lieliska iespēja "atslēgties" no ārpasaules, pabūt vienatnē un pārdomāt dzīvi. Ūdens visapkārt, svaigs gaiss, saule, kas silda seju, un brīvības sajūta – kas gan vēl labāk spēj atbrīvot prātu un dvēseli un sniegt pozitīvu enerģijas devu? 


  Jauna pieredze un zināšanas


  Katrs laivu brauciens ir iespēja apskatīt jaunas vietas, izbaudīt dažādas dabas ainavas un iegūt jaunas zināšanas. Tu vari gan doties parastā izbraucienā un vienkārši izbaudīt dabu vai apgūt makšķerēšanas iemaņas, vai apmeklēt dažādas ūdens tūrisma vietas, kuras Latvijā pieejamas plašā klāstā – katrā no tām tu noteikti uzzināsi ko jaunu un interesantu.


  Uzlabota dzīves kvalitāte


  Fiziskas aktivitātes atbrīvo endorfīnus un ir labākais veids, kā tikt galā ar stresu. Tev nav obligāti jābūt pieredzējušam laivotājam vai kaislīgam makšķerniekam – laivošana ir piemērota jebkuram sagatavotības līmenim. Turklāt iespējams, ka jau pēc pirmās laivošanas pieredzes tu iegūsi jaunu sev hobiju, kas vienlaikus nāks par labu arī tavai fiziskajai un garīgajai veselībai.


  Kvalitatīva atpūta


  Laivošana ir lieliska iespēja satuvināties ar tev svarīgiem cilvēkiem. Turklāt kvalitatīvi pavadīts brīvais laiks ir arī efektīvs veids, kā līdzsvarot savu darba un ārpusdarba dzīvi. Tāpēc ierastās gulšņāšanas pie televizora ekrāna vietā dodies nedēļas nogalē izbraucienā ar laivu kopā ar saviem draugiem vai ģimeni un gūsti pozitīvas un neaizmirstamas emocijas.

   

  "Barko", SIA

  "Jaunšķēpeles Dzirnavas", Līgatnes p., Līgatnes n., LV-4108, 26466750

  SIA "Barko" laivu nomas piedāvājums

   SIA "Barko" piedāvā tūrisma kajakus, kanoe, laivu un SUP dēļu nomu laivošanas maršrutiem Vidzemē – pa Gauju, Braslu, Salacu, Abulu un Ogres upi. Iespējams izvēlēties arī citus maršrutus pa šīm un citām upēm. Piedāvājumā esošo maršrutu garums – sākot no 14 līdz pat 218 kilometriem.
  SIA "Barko" nodrošina saviem klientiem izdevīgas cenas un atlaides, kā arī laivu un laivotāju transportu līdz izvēlētā maršruta sākumpunktam un no finiša punkta. Visiem interesentiem tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī sniegti profesionāli padomi un palīdzība maršruta, laivu un papildu aprīkojuma izvēlē.

  "Beibuks", sporta klubs

  Viļuši, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5417, 29493121

  SIA "Beibuks" laivu noma

  Laivu noma "Beibuks" ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi, kas piedāvā iznomāt laivas, kanoe, smailītes un plostus (t. sk. motorizētos) draugu kompānijām un ģimenēm, kā arī korporatīvajiem pasākumiem un skolēnu grupām. Piedāvājumā arī vienas līdz divu dienu laivošanas maršruti 15-70 kilometru garumā pa Daugavu, Bērzi un Stropu ezeru. Pavasara palu periodā tiek piedāvāti braucieni Dvietes palienes pļavās, baudot fantastiskus dabas skatus visapkārt.

  Par atsevišķu samaksu laivotājiem tiek nodrošinātas dažādas omulīgas brīvdienu mājiņas un pirtis. Laivu noma "Beibuks"’piedāvā sagādāt arī jauku pārsteigumu saviem tuviniekiem, iegādājoties dāvanu karti laivas nomas un brīvdienu māju rezervācijas pakalpojumiem.

  "Brenta", SIA

  "Jaunbeites", Siguldas p., Siguldas n., LV-2150, 26666728

  peldam.lv laivu, kanoe un kajaku, kā arī plostu noma

  Peldam.lv piedāvā gumijas laivu, kanoe un kajaku, kā arī plostu nomu laivošanai pa Latvijas skaistākajām upēm. Piedāvājumā ietilpst divvietīgas un trīsvietīgas kanoe laivas, divvietīgi kajaki un divvietīgas, četrvietīgas gumijas laivas. Plosts ir aprīkots ar visu nepieciešamo lieliskai atpūtai un piknikam - grilu, galdiem un krēsliem, kā arī nojumi.

  Peldam.lv nodrošina plašu maršrutu klāstu pa Gauju, Braslu un Salacu, kuru ilgums ir, sākot no vienas stundas, līdz pat 4 dienām. Maksā par piedāvājumu ietilpst gan laivas īre un aprīkojums, gan laivu un cilvēku nogādāšana līdz maršruta sākumpunktam.

  "Cipresse", SIA

  Kuldīgas 44-2, Rīga, LV-1083, 29412090

  SIA "Ciprese" piedāvā atpūtu uz ūdens

  Ciprese.lv piedāvā lielisku atpūtu uz ūdens, nodrošinot divu līdz trīsvietīgu kanoe un gumijas laivu nomu, kā arī nepieciešamo drošības ekipējumu. Plašs maršrutu klāsts – braucieni pa Abavu, Lielupi, Daugavu, Salacu, Iecavu, Roju, Mūsu un citām Latvijas skaistākajām upēm.

  Laivotājus nogādā gan līdz brauciena sākumpunktam, gan no finiša līdz maršruta sākuma vietai.

  "Lapsas", viesu nams

  "Lapsas", Skrundas p., Skrundas n., LV-3326, 29135682

  Viesu nama "Lapsas" laivu noma

  Viesu nams-atpūtas bāze "Lapsas" piedāvā plašu viesu namu pakalpojumu klāstu (pirtis, banketu zāles, telts vietas u. c.), kā arī laivu, katamarānu, makšķernieku laivu un kanoe nomu aktīvās atpūtas cienītājiem. Tiek piedāvāti laivošanas maršruti pa Ventu, Abavu, Rindu, Irbi un Bārtu, taču visus maršrutus iespējams arī kombinēt un dažādot.

  Laivu nomas piedāvājumā ietilpst airi, drošības aprīkojums, kā arī laivu un laivotāju transportēšanas pakalpojumi.

  "Mučas", SIA, Laivu nomas punkts

  "Imantas 1", Siguldas p., Siguldas n., LV-2150, 29211634

  SIA "Mučas" laivu noma visā Latvijā

   SIA "Mučas" piedāvā laivu nomu un maršrutus pa visām Latvijas upēm un ezeriem ar kanoe, piepūšamām gumijas laivām, kajakiem un piepūšamiem plostiem. Maršrutu piedāvājumā ietilpst laivošana pa Abavu, Daugavas lokiem, Dubnu, Durbi, Enguri, Gauju, Ilūksti, Ventu un citām skaistākajām un laivotāju iecienītākajām upēm Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. Iespējams izvēlēties arī maršrutu garumu – sākot no vienas, līdz pat četru dienu garumā.

  Laivu noma nodrošina ar visu nepieciešamo inventāru – drošības vestēm, ūdensizturīgiem maisiem laivotāju mantām, airiem, ļaujot atpūtniekiem izbaudīt lielisku, drošu un kvalitatīvu atpūtu Latvijas krāšņākajās ūdenskrātuvēs.

  "Ozolnieku airēšanas klubs"

  Ozolnieki, Kļavu 6, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018

  ozollaivas.lv piedāvājums laivošanai

  Ozollaivas.lv ir draudzīgs laivošanas maršrutu piedāvājums gan ģimenēm, gan draugu kompānijām, nodrošinot visu nepieciešamo laivu braucienam. Tāpat tiek organizēti saliedējoši atpūtas braucieni uzņēmumu darbiniekiem.

  Nedēļas nogalēs norisinās dažādi publiskie izbraucieni ar laivām, kā arī tiek organizēti aizraujoši nakts izbraucieni. Papildus laivu nomai iespējams rezervēt arī naktsmītnes pirms vai pēc izbrauciena pa maršrutu, kā arī transportu līdz laivošanas vietai un laivu piekabi līdz pat astoņām laivām.

  "Rāmkalni serviss", SIA

  Krustiņi, "Vītiņkalni", Inčukalna n., LV-2141, 67977277

  SIA "Rāmkalni" laivu noma

  Rāmkalnu piedāvājumā ir ne tikai rodeļu trase, velonoma, lidojošais krēsls un citi interesanti izklaides un atpūtas piedāvājumi, bet arī LAIVU NOMA. Iespējams iznomāt kanoe, kajakus un airu laivas. Tāpat "Rāmkalni" organizē arī vienu vai vairāku dienu izbraucienus pa Latvijas skaistākajām upēm. Par nokļūšanu līdz izbrauciena sākumpunktam nav jāuztraucas – "Rāmkalnu" komanda parūpēsies par atpūtnieku, mantu un laivu nogādāšanu līdz vietai, kur sāksies aizraujošais piedzīvojums.

  Rāmkalni piedāvā arī paildu labumus - sagādāt ēdamo un sarīkot garšīgu pusdienošanu Gaujas krastā.

  "Žagarkalns", slēpošanas bāze un inventāra noma

  Meijermuiža, "Žagarkalns", Drabešu p., Amatas n., LV-4101, 26436522

  SIA "Žagarkalns" laivu noma

  SIA "Žagarkalns" piedāvājumā ietilpst kanoe, kajaku, SUP dēļu, gumijas laivu un katamarānu noma laivošanai pa Gauju un Salacu. Izvēlei tiek piedāvāti 16 dažāda garuma maršruti.

  Tāpat "Žagarkalns" nodrošina lieliskas atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijām un tūristu grupām – piedāvājot iznomāt stabilus un drošus plostus vienas vai vairāku dienu braucieniem pa Gauju. Plosti aprīkoti ar nolaižamu jumtu, galdu, soliņiem un grilu. Uz plosta var brīvi pārvietoties līdz pat 15 cilvēkiem.