TOP 10 laivu nomas Latvijā

Freepik.com/ senivpetro

Vai meklē interesantu veidu, kā atpūsties pēc garās darba nedēļas? Vai esi noguris no rutīnas savā brīvajā laikā un vēlies izmēģināt ko jaunu priekš sevis? Vai tev patīk atpūta pie dabas un ūdens? Ja uz visiem jautājumiem esi atbildējis apstiprinoši, kāpēc gan nepamēģināt aktīvo atpūtu, piemēram, dodoties izbraucienā ar laivu?

4 iemesli, kāpēc doties izbraucienā ar laivu

Iespēja "atslēgties" no ārpasaules

Izbrauciens ar laivu, kad visapkārt nav pilsētas trokšņu, tehnoloģiju, vides piesārņojuma un citu ikdienā sastopamu apstākļu, kas neļauj mums atbrīvoties, ir lieliska iespēja "atslēgties" no ārpasaules, pabūt vienatnē un pārdomāt dzīvi. Ūdens visapkārt, svaigs gaiss, saule, kas silda seju, un brīvības sajūta – kas gan vēl labāk spēj atbrīvot prātu un dvēseli un sniegt pozitīvu enerģijas devu? 

Jauna pieredze un zināšanas

Katrs laivu brauciens ir iespēja apskatīt jaunas vietas, izbaudīt dažādas dabas ainavas un iegūt jaunas zināšanas. Tu vari gan doties parastā izbraucienā un vienkārši izbaudīt dabu vai apgūt makšķerēšanas iemaņas, vai apmeklēt dažādas ūdens tūrisma vietas, kuras Latvijā pieejamas plašā klāstā – katrā no tām tu noteikti uzzināsi ko jaunu un interesantu.

Uzlabota dzīves kvalitāte

Fiziskas aktivitātes atbrīvo endorfīnus un ir labākais veids, kā tikt galā ar stresu. Tev nav obligāti jābūt pieredzējušam laivotājam vai kaislīgam makšķerniekam – laivošana ir piemērota jebkuram sagatavotības līmenim. Turklāt iespējams, ka jau pēc pirmās laivošanas pieredzes tu iegūsi jaunu sev hobiju, kas vienlaikus nāks par labu arī tavai fiziskajai un garīgajai veselībai.

Kvalitatīva atpūta

Laivošana ir lieliska iespēja satuvināties ar tev svarīgiem cilvēkiem. Turklāt kvalitatīvi pavadīts brīvais laiks ir arī efektīvs veids, kā līdzsvarot savu darba un ārpusdarba dzīvi. Tāpēc ierastās gulšņāšanas pie televizora ekrāna vietā dodies nedēļas nogalē izbraucienā ar laivu kopā ar saviem draugiem vai ģimeni un gūsti pozitīvas un neaizmirstamas emocijas.

Latvijā ir plašs laivu nomas piedāvājums, ļaujot atrast savai dzīvesvietai tuvāko. Lūk, turpinājumā daži uzņēmumi, kas piedāvā laivu nomu!

Rāmkalni, atpūtas bāze

Rāmkalni, atpūtas bāze

"Vītiņkalni", Krustiņi, Inčukalna pagasts, Siguldas nov., LV-2141

Rāmkalnu piedāvājumā ir ne tikai rodeļu trase, velonoma, lidojošais krēsls un citi interesanti izklaides un atpūtas piedāvājumi, bet arī LAIVU NOMA. Iespējams iznomāt kanoe, kajakus un airu laivas. Tāpat "Rāmkalni" organizē arī vienu vai vairāku dienu izbraucienus pa Latvijas skaistākajām upēm. Par nokļūšanu līdz izbrauciena sākumpunktam nav jāuztraucas – "Rāmkalnu" komanda parūpēsies par atpūtnieku, mantu un laivu nogādāšanu līdz vietai, kur sāksies aizraujošais piedzīvojums.  Rāmkalni piedāvā arī paildu labumus - sagādāt ēdamo un sarīkot garšīgu pusdienošanu Gaujas krastā.

Žagarkalns, kempings-laivu bāze

Žagarkalns, kempings-laivu bāze

Mūrlejas 2, Cēsis, Cēsu nov. LV-4101

SIA "Žagarkalns" (www.zagarkalns.lv) piedāvājumā ietilpst kanoe, kajaku, SUP dēļu, gumijas laivu un katamarānu noma laivošanai pa  Gauju un Salacu. Izvēlei tiek piedāvāti 16 dažāda garuma maršruti. Tāpat "Žagarkalns" nodrošina lieliskas atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijām un tūristu grupām – piedāvājot iznomāt stabilus un drošus plostus vienas vai vairāku dienu braucieniem pa Gauju. Plosti aprīkoti ar nolaižamu jumtu, galdu, soliņiem un grilu. Uz plosta var brīvi pārvietoties līdz pat 15 cilvēkiem. 

Beibuks, sporta klubs

Beibuks, sporta klubs

Viļuši , Naujenes pagasts, Augšdaugavas nov., LV-5417
Laivu noma "Beibuks" ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi, kas piedāvā iznomāt laivas, kanoe, smailītes un plostus (t. sk. motorizētos) draugu kompānijām un ģimenēm, kā arī korporatīvajiem pasākumiem un skolēnu grupām. Piedāvājumā arī vienas līdz divu dienu laivošanas maršruti 15-70 kilometru garumā pa Daugavu, Bērzi un Stropu ezeru. Pavasara palu periodā tiek piedāvāti braucieni Dvietes palienes pļavās, baudot fantastiskus dabas skatus visapkārt.

Par atsevišķu samaksu laivotājiem tiek nodrošinātas dažādas omulīgas brīvdienu mājiņas un pirtis. Laivu noma "Beibuks"’piedāvā sagādāt arī jauku pārsteigumu saviem tuviniekiem, iegādājoties dāvanu karti laivas nomas un brīvdienu māju rezervācijas pakalpojumiem.
Brenta, SIA

Brenta, SIA

"Jaunbeites", Sigulda, Siguldas nov., LV-2150

Www. peldam.lv piedāvā gumijas laivu, kanoe un kajaku, kā arī plostu nomu laivošanai pa Latvijas skaistākajām upēm. Piedāvājumā ietilpst divvietīgas un trīsvietīgas kanoe laivas, divvietīgi kajaki un divvietīgas, četrvietīgas gumijas laivas. Plosts ir aprīkots ar visu nepieciešamo lieliskai atpūtai un piknikam - grilu, galdiem un krēsliem, kā arī nojumi.
 
Peldam.lv nodrošina plašu maršrutu klāstu pa Gauju, Braslu un Salacu, kuru ilgums ir, sākot no vienas stundas, līdz pat 4 dienām. Maksā par piedāvājumu ietilpst gan laivas īre un aprīkojums, gan laivu un cilvēku nogādāšana līdz maršruta sākumpunktam.

Jūras laivas, SIA

Jūras laivas, SIA

"Avoti", Rendas pagasts, Kuldīgas nov., LV-3319

Jau vairāk nekā 10 gadus SIA "Jūras laivas" (www.seakayak.lv) nodrošina laivu nomu un organizē aktīvās atpūtas pasākumus gan laivās, gan ārpus tām. Uzņēmums piedāvā nomāt un iegādāties nepieciešamo inventāru laivošanai upēs un jūrā. Plaša nomas inventāra izvēle – jūras kajaki, SitOnTop laivas, smailes, kanoe, hidrotērpi u. c.! Uzņēmums apkalpo maršrutus Kurzemes upēs, piedāvā laivošanu jūras piekrastē, organizē kajakošanas tūres Igaunijas salās un laivošanas pasākumus upēs, kā arī sadarbojas ar sporta spēļu organizatoriem.

Lapsas, viesu nams

Lapsas, viesu nams

"Lapsas", Skrundas pagasts, Kuldīgas nov., LV-3326

Viesu nams-atpūtas bāze "Lapsas" (www.laivubaze.lv) piedāvā plašu viesu namu pakalpojumu klāstu (pirtis, banketu zāles, telts vietas u. c.), kā arī laivu, katamarānu, makšķernieku laivu un kanoe nomu aktīvās atpūtas cienītājiem. Tiek piedāvāti laivošanas maršruti pa Ventu, Abavu, Rindu, Irbi un Bārtu, taču visus maršrutus iespējams arī kombinēt un dažādot. Laivu nomas piedāvājumā ietilpst airi, drošības aprīkojums, kā arī laivu un laivotāju transportēšanas pakalpojumi.

Lūzumpunkts, SIA

Lūzumpunkts, SIA

Andrejostas 23, Rīga, LV-1045

"Rīgas Laivas" (www.rigaslaivas.lv) pa pilsētas kanāliem un ūdeņiem slīd jau kopš 2010. gada. Uzņēmuma nomas piedāvājumā ir gan divvietīgās smailes, gan vienvietīgie kajaki, vienvietīgie un komandas SUP. "Rīgas Laivas" piedāvā laivošanas un SUP maršrutus pa Rīgas loku, Zundas kanālu, Kuģu buvētavu Rīgas Tirdzniecības ostā, apkārt salām, kā arī pēc paša izvēles.

Mučas, SIA

Mučas, SIA

"Imantas 1", Siguldas pagasts, Siguldas nov. LV-2150

 SIA "Mučas" (www.laivunoma.com) piedāvā laivu nomu un maršrutus pa visām Latvijas upēm un ezeriem ar kanoe, piepūšamām gumijas laivām, kajakiem un piepūšamiem plostiem. Maršrutu piedāvājumā ietilpst laivošana pa Abavu, Daugavas lokiem, Dubnu, Durbi, Enguri, Gauju, Ilūksti, Ventu un citām skaistākajām un laivotāju iecienītākajām upēm Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē. Iespējams izvēlēties arī maršrutu garumu – sākot no vienas, līdz pat četru dienu garumā. "Mučas" laivu noma nodrošina ar visu nepieciešamo inventāru – drošības vestēm, ūdensizturīgiem maisiem laivotāju  mantām, airiem, ļaujot atpūtniekiem izbaudīt lielisku, drošu un kvalitatīvu atpūtu Latvijas krāšņākajās ūdenskrātuvēs.

Ozolaivas, SIA

Ozolaivas, SIA

Ozolnieki, Kļavu 6, Ozolnieku pagasts, Jelgavas nov., LV-3018

SIA "Ozolaivas" (www.ozolaivas.lv) ir viens no vadošajiem laivu nomas un laivu braucienu organizatoriem Zemgalē un Pierīgā, kas ar laivu nomu un organizēšanu nodarbojas jau vairāk nekā sešus gadus un sezonā laivās palaiž vairāk nekā 1600 cilvēku. "Ozolaivas" organizē regulārus laivu braucienus Lielajā Ķemeru tīrelī, Lielupē, Misā, Smārdes purvā, Iecavā, Bērzē, Gaujā (posmā Ādaži – Gaujas ieteka jūrā), Mūsā, Mēmelē, kur aicināts piedalīties ikviens. Tāpat uzņēmums organizē individuālus pasākumus līdz 150 personām. Uzņēmuma rīcībā ir 52 dažāda izmēra kanoe laivas un 5 ZET vienvietīgie kajaki. Laivu braucienos tiek nodrošināts pilnu serviss - klienta uzdevums ir vien ierasties norādītajā vietā un laikā un izbaudīt piedzīvojumu laivā!

Sīmaņi, ZS

Sīmaņi, ZS

"Sīmaņi", Padures pagasts, Kuldīgas nov., LV-3321

„Abavas laivas” (www.abavaslaivas.lv) aicina ikvienu izbaudīt piedzīvojumu garšu, atklāt patiesas atpūtas vērtību, smeļot meža, ūdens un zemes enerģijas spēku, airējot ar KANOE laivām vai kajakiem pa gleznainākajām Latvijas ūdenstilpnēm – Abavas un Ventas upi, Usmas ezeru un Nabas ezeru. Airēšana ar minētajām laivām ir piemērota ikvienam – ģimenei ar bērniem, draugu kompānijai, darba kolektīvam, jaunlaulātajiem, senioriem, putnu vērotājiem, sportistiem, skolēniem un citiem. "Abavas laivas" piedāvā arī iespēju pēc fiziskās aktivitātes atpūsties labiekārtotās piknika vietās Abavas upes krastā vai pie Usmas, Nabas ezera.

Filters