10 uzņēmumi, kas palīdzēs tev noorganizēt veiksmīgu pasākumu

Vai tā būtu dzimšanas diena vai kāds cits svinīgs notikums, parasti ir vēlēšanās to nosvinēt iespējami jautrāk tā, lai šis notikums vēl ilgi paliek atmiņā. Sniedzam dažas idejas iedvesmai!

10 idejas dzimšanas dienas svinībām

Kostīmu ballīte

Kotīmu ballīte, var teikt, ir dzimšanas dienas un citu svinību klasika. Šīs idejas priekšrocība ir kostīmu variantu bezgalīgā daudzveidība, kas ļauj izvēlēties to, kas patiks visiem viesiem. Piemēram, var sarīkot ballīti Havaju stilā vai pirātu ballīti. Tāpat par vakara tematu var izvēlēties kādu no saviem iecienītākajiem seriāliem vai kinofilmām, piemēram, Džeimsu Bondu, Troņu spēli u. c.,  vai sarīkot ballīti Oskara apbalvošanas ceremonijas stilā.

Kvests

 

Diezgan populārs veids, kā nosvinēt svētkus, ir noorganizēt aizraujošu kvestu sev un saviem viesiem. Te pat nav pašam nekas jādomā – ir vienkārši jāizvēlas viens no daudzajiem variantiem, ko piedāvā šāda veida aktivitāšu organizatori tavā vai tuvākajās pilsētās. Protams, ja laika ir daudz un radošās izdomas netrūkst, unikālu kvestu sevis izvēlētajā atrašanās vietā vari radīt arī pats. Taču jārēķinās, ka būs jāuzraksta rūpīgs scenārijs un jāveic virkne sagatavošanās darbu, lai dāvātu saviem viesiem neiazmirstamu piedzīvojumu!

Pikniks dabā

Dzimšanas dienas svinības var sarīkot arī pie dabas krūts – atbilstoši gadalaikam. Tiem, kas dzimuši vasarā, ir visplašākās iespējas – var sarīkot pikniku mežā, braucienu pa upi vai ezeru, kāpšanu kalnos u. tml. Savukārt ziemā dzimušie var noīrēt mājiņu mežā un doties slēpot, bet vakarā sasildīties pie ugunskura vai nodoties omulīgām sarunām pie kamīna kopā ar tuvajiem cilvēkiem.

Piepildi savu vēlēšanos!

 

Foto: Freepik.com/ vwalakte
Foto: Freepik.com/ vwalakte

Dzimšanas diena ir iespēja sevi iepriecināt, izdarot ko tādu, ko jau sen vēlējies. Piemēram, vari nolēkt ar izpletni, doties uz delfināriju, apmeklēt kādu radošu meistarklasi, sarīkot iepirkšanās dienu vai doties izjādē ar zirgu – tev kā jubilāram labāk zināms, kādu vēlēšanos jau sen vēlies piepildīt.

Izbrauciens ar limuzīnu

Pavadi savu īpašo dienu grezni un uz visu dienu noīrē limuzīnu, ar kuru doties izbraucienā pa pilsētu vai ārpus tās. Tāds variants jo īpaši būs piemērots ballītei ar draudzenēm. Savukārt, ja plānotas svinības lielākā kompānijā, var noīrēt īpaši aprīkotu ballīšu autobusu. Šādas dzimšanas dienas svinības noteikti paliks tavā un viesu atmiņā vēl ilgi!

Svētki atrakciju parkā

 

Kad tu pēdējoreiz biji atrakciju parkā? Dzimšanas diena ir lieliska iespēja atgūt iekavēto. Sarīko sev īstu ceļojumu atpakaļ bērnībā un kopā ar draugiem dodies uz tuvāko atrakciju parku izbaudīt dažādas atrakcijas, karuseļus un šūpoles. Vēl viena ideja, kā nosvinēt dzimšanas dienu – ar viesiem apmeklēt akvaparku, kas būs ne vien jautri, bet arī vērtīgi veselībai!

Kulinārā ballīte

Oriģināls veids, kā interesanti pavadīt laiku savā dzimšanas dienā – sarīkot viesiem kulinārijas meistarklasi. Dod iespēju saviem draugiem un radiem iemācīties pagatavot kādu gardu ēdienu pie īsta šefavāra. Piemēram, var sarīkot suši gatavošanas meistarklasi. Ar pašgatavotajiem suši varēsiet mieloties ne tikai pie dzimšanas dienas svinību galda, šī prasme noteikti noderēs arī ikdienā!

Saulriets uz jahtas klāja

 

Brauciens ar jahtu jūrā, kopā ar tuvākajiem cilvēkiem sagaidot saulrietu, sniegs neaizmirstamus iespaidus. Tiesa, ziemā gan tas nebūs iespējams, taču vasarā, pavasarī un rudenī, ja laikapstākļi lutina – kāpēc gan nē?

Ballīte SPA salonā

Daiļā dzimuma pārstāvēm patiks dzimšanas dienas svinības, pavadot visu dienu SPA vai skaistumkopšanas salonā. Sapulcē kopā savas draudzenes un pavadi savus svētkus relaksējošā vidē, izbaudot dažādas procedūras. Vari painteresēties, kurš SPA salons piedāvā iespēju īrēt telpas, lai varētu nosvinēt svētkus tikai draudzeņu lokā. Šāda dzimšanas diena būs ne tikai atmiņā paliekoša, bet arī nāks par labu veselībai!

Vērsies pie pasākumu organizatora!

Vēl viens risinājums, lai neaizmirstami pavadītu dzimšanas dienu, – uzticēt to kādai pasākumu organizēšanas aģentūrai. Atrodi vairākus variantus, izskati aģentūru piedāvājumu un izvēlies to, kas vistuvāk sirdij tev un taviem draugiem.

Lai atvieglotu tavus meklējumus, piedāvājam sarakstu ar 10 pieredzējušiem uzņēmumiem, kas organizē dažāda veida pasākumus. Tāpat pasākumu organizēšanas aģentūras savā un tuvākajos reģionos atradīsi šeit!

tusovki.lv, bērnu pasākumu aģentūra, SIA Inkam

tusovki.lv, bērnu pasākumu aģentūra, SIA Inkam

Mazā Krasta 83, Rīga LV-1003

Pasākumu organizēšanas aģentūra „Tusovki.lv” (tusovki.lv) organizē un vada bērnu pasākumus – bērnu dzimšanas dienas svinības, izlaidumu balles, Ziemassvētku vakarus, kā arī kalendāra svētkus. Aģentūra izstrādājusi plašu unikālu pasākumu scenāriju piedāvājumu dažādām vecumu grupām, dāvājot bērniem iespēju no sirds izklaidēties un jautri pavadīt laiku. Vēl jautrākiem svētkiem aģentūra piedāvā nomāt arī batutus (telpām un atvērtajiem laukumiem) un dažādus papildpakalpojumus, piemēram, balonu parādi, radošās darbnīcas, interaktīvās izrādes, uguņošanu u. c.

Blueberry Travel, SIA

Blueberry Travel, SIA

Brīvības 146-3, Rīga, LV-1012

“Mellenes ar pienu” saimnieki jeb aģentūra “Blueberry Travel” (www.mellenesarpienu.lv) savu darbību uzsāka 2004. gadā, piedāvājot tūrisma un pasākumu aģentūras pakalpojumus – sporta spēles, jautras ballītes, nopietnas konferences un seminārus u. c. Kopš 2013. gada ikdienā uzņēmums piedāvā gardas maltītes pusdienotavā "Mellenes ar pienu", kā arī nodrošina kvalitatīvu banketu servisu savās telpās un ārpus tām. SIA „Blueberry Travel” piedāvā jebkāda veida pasākumu organizēšanu – jubilejas, kāzas, kristības, korporatīvās vai individuālās balles, sporta spēles u. c.

TUSI BUSI, SIA, pasākumu organizēšana

TUSI BUSI, SIA, pasākumu organizēšana

Gaujas 34-1, Rīga, LV-1026

SIA „Tusi Busi” (www.tusi.lv) radošā komanda izveidos katram bērnam piemērotu pasākuma scenāriju atbilstoši jubilāra un viesu vecumam, interesēm un vecāku vēlmēm. „Tusi Busi” ballītes ir sirsnīgas, mīļas, personiskas un ar īpašu "odziņu". „Tusi Busi” rīko arī izbraukumu ballītes – pie jubilāra mājās, bērnu dārzā, kafejnīcā, pļavā, meža vidū – jebkurā Latvijas vietā. Aģentūra piedāvā bērnu ballītes, sākot no vienas, līdz pat divu stundu garumā un ilgāk, ja nepieciešams. „Tusi Busi” piedāvājumā ir arī kāzu un korporatīvo pasākumu organizēšana, apsveikums svētkos jeb kurjertēls, video sveiciens. Vēl viena lieliska iespēja, ko piedāvā aģentūra, ir busiņa noma ar šoferi. Busiņā ir deviņas vietas, un busiņa šoferis nepieciešamības gadījumā var pārtapt par kādu no pasaku varoņiem.

Horizonts, ceļojumu kuģis

Horizonts, ceļojumu kuģis

Rīga

Jūras kuģis „Horizonts” (www.kugitishorizonts.lv) piedāvā kuģīša īri dažādiem pasākumiem – kāzām, banketiem, svinībām, dzimšanas dienām, bērnu ballītēm, fotosesijām u. c. Klientiem ir iespēja pasūtīt izvēles maršrutus uz tādiem galamērķiem kā Ķīšezers, Lielupe, Buļļupe, Baltezers un tai skaitā Jelgava. Pieejami arī citi galamērķi pēc izvēles, ja vien ir iespējama piekļuve ar kuģīti. Uz kuģīša var sarīkot dažāda lieluma banketus ar plašu karsto un auksto ēdienu klāstu, kā arī karaoke vakarus. Pasākumam var izvēlēties dzīvo mūziku vai dīdžeju, kas nodrošinās labu mūziku visu svinību garumā.

Emotion Industry, SIA

Emotion Industry, SIA

Ulbroka, Institūta 24-30, Stopiņu pagasts, Ropažu nov., LV-2130

“EventAgency.lv” (eventagency.lv) ir pilna servisa pasākumu aģentūra, kas Baltijas tirgū veiksmīgi darbojas gandrīz 10 gadus. Aģentūra organizē online pasākumus,  korporatīvos pasākumus, sporta spēles, mārketinga pasākumus, konferences, saliedēšanas pasākumus un privātos pasākumus, ņemot vērā katra klienta intereses, raksturu, hobijus, personību, iespējas un sapņus. „EventAgency.lv” spēj veiksmīgi pielāgoties klientu vēlmēm un budžetam neatkarīgi no tā, vai plānots omulīgs vakars 10 cilvēku kompānijai, vai vērienīgs pasākums ar vairāk nekā 1000 viesiem, ārzemju mūziķiem un pasaules zvaigznēm.

Event Management, SIA

Event Management, SIA

Hospitāļu 28A, Rīga, LV-1013

Pilna servisa pasākumu aģentūra “Divi Zaķi” (divizaki.lv) darbojas kopš 2010. gada, un kopš darbības sākuma ir noorganizējusi vairāk nekā 600 dažāda koncepta un mēroga pasākumus. Aģentūra organizē pasākumus visā Latvijas teritorijā un Baltijas valstīs, ņemot vērā klientu vēlmes, jaunākās nozares tendences, kā arī savu bagāto pieredzi pasākumu organizēšanā. Uzņēmumam ir vairāki zīmoli atbilstoši pasākuma tematikai: „Divi Zaķi” – sporta spēļu un festivālu organizēšana, „Focus” – komandas saliedēšanas treniņi, „Moonlight” – balles, svētki, īpaši pasākumi, „2Zevents” – konferences un starptautiski pasākumi. Uzņēmums nodrošina arī pasākumu filmēšanu un video apstrādi.

Hugo Event, SIA

Hugo Event, SIA

Augusta Deglava 152 k-3 - 24, Rīga, LV-1021

SIA „HUGO Event” (www.hugoevent.lv) piedāvā noorganizēt gan privātos pasākumus (dzimšanas dienas, kāzas, bērnu ballītes u. c.), gan korporatīvos pasākumus un balles, mārketinga pasākumus, online pasākumus, uzņēmumu iekšējās komunikācijas pasākumus. Notikumi ir uzņēmuma sirdslieta. „HUGO Event” ir 12 gadu pieredze BTL un mārketinga pasākumu jomā un septiņu gadu pieredze privāto pasākumu organizēšanas jomā.

Unique, SIA

Unique, SIA

Duntes 19A, Rīga LV-1005

Pilna servisa pasākumu aģentūra “Q Events” (www.qevents.lv) nodarbojas ar dažādu pasākumu plānošanu, organizēšanu un koordinēšanu, sākot no pasākuma idejas izstrādes, līdz realizācijai, kā arī tehniskajam nodrošinājumam. Savos projektos uzņēmums vienmēr pievērš uzmanību individualitātei, kvalitātei un nestandarta risinājumiem, jo tā moto ir „Be unique”, kas atspoguļojas visā uzņēmuma darbībā. „Q Events” organizē online pasākumus, korporatīvos pasākumus, prezentācijas, sporta spēles un komandu saliedēšanas pasākumus, konferences un seminārus, izklaides pasākumus naktsklubos, kā arī privātos un publisko pasākumus, koncertus.

Superizklaide, SIA

Superizklaide, SIA

Kāpu 80, Jūrmala, LV-2008

SIA “Superizklaide” (superizklaide.lv) nozarē darbojas jau 11. sezonu, piedāvājot iznomāt kvalitatīvas lielās piepūšamās atrakcijas dažādiem pasākumiem – bērnu ballītēm, dzimšanas dienu vai vārda dienu svinībām, korporatīviem un publiskiem pasākumiem, dārza svētkiem un citiem izklaides pasākumiem –, kas radīs neaizmirstamus un prieka pilnus dzīves mirkļus. Nomas piedāvājumā ir arī pārvietojamā pirts muca un pārvietojams kubls (baļļa) ar hidromašāžu, kā arī SUP dēļu noma. SIA „Superizklaide” piepūšamo atrakciju klāstā ir dažāda veida piepūšamās atrakcijas ar daudzveidīgiem šķēršļiem, slīdkalniņiem, kāpšļiem, kā arī piepūšamā atrakcija, kas paredzēta lietošanai ar ūdeni.

Filters